Seniorzy- ligowe ostatki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W ostatnim ligowym spotkaniu tej jesieni seniorzy Obry Zbąszyń podejmowali lidera rozgrywek - Sokół Pniewy.

Lider rozgrywek stawił się w Zbąszyniu po kolejne trzy punkty i ...może być wdzięczny losowi (i nie tylko), że wywiózł z naszego boiska jeden punkt. Gospodarze od początku spotkania walczyli jak równy z równym i objęli prowadzenie po trafieniu Norberta Chełmińskiego. Goście wyrównali stan rywalizacji po rzucie karnym i do przerwy był remis 1-1. Drugie 45 minut pojedynku to bardzo ciekawe widowisko i kolejne prowadzenie Obry po drugim trafieniu Norberta Chełmińskiego. Z gry gości za wiele nie wynikało, więc sędzia dyktuje drugiego karnego, i ponownie mamy remis. Zbąszynianie nie składają broni i po raz trzeci obejmują prowadzenie- tym razem po golu Pawła Kaczmarka. Trzeba w tym miejscu przyznać, że sędziowie (główny i jeden z asystentów) dzisiejszego spotkania nie udźwignęli ciężaru gatunkowego meczu i popełnili liczne błędy- zarówno w jedną, jak i drugą stronę. Goście w końcówce zdołali wyrównać stan pojedynku i ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. Mecz na pewno mógł się podobać zgromadzonym na zbąszyńskim stadionie kibicom, którzy po meczu z trybun podziękowali zawodnikom Obry za trud włożony w spotkanie.