Home
Zespoły młodzieżowe- informacje organizacyjne PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W przerwie między treningami przekazujemy kilka ważnych informacji organizacyjnych odnośnie naszych grup młodzieżowych.

Każdy nowy zawodnik, który dołączy do danej grupy wiekowej zobowiązany jest pobrać od trenera zespołu deklarację (informację), którą należy wypełnić i zwrócić na zajęciach treningowych.

Przypominany, że składki członkowskie płatne są z góry, do 15 dnia danego miesiąca.

W przypadku rezygnacji zawodnika z uczestnictwa w treningach (członkostwa w Klubie) należy pobrać od trenera zespołu "deklarację rezygnacji" i zwrócić wypełnioną na treningu grupy. Informujemy także, że okres wypowiedzenia wynosi dwa miesiące, i w tym czasie zawodnik- rodzic zobowiązany jest do wpłat składek członkowskich.

Przypominany zawodnikom- rodzicom, którzy jeszcze mają zaległości w opłacaniu składek członkowskich o pilnym uregulowaniu należności, ze względu na kończący się rok kalendarzowy. W przypadku zaległości sięgających powyżej trzech miesięcy zmuszeni będziemy przekazać sprawę do windykacji, firmie zajmującej się tego typu działalnością. Spowoduje to niestety naliczenie "dłużnikom" dodatkowych opłat i kosztów. Równocześnie zawodnik, którego dotyczy taka sprawa zostanie skreślony z listy członków Klubu zgodnie z zapisami Statutu Klubu.

Informujemy również, że od stycznia 2018 roku wysokość składki członkowskiej wynosić będzie 35,00 zł za zawodnika (płatna przez 12 miesięcy w roku) oraz 20,00 zł za drugiego i kolejnego zawodnika z danej rodziny- dotyczy to wszystkich "zbąszyńskich" grup. Na wysokość składki członkowskiej wpływ ma wiele czynników- takich jak koszty opłat publiczno- prawnych, podatki, koszty wynajmu obiektów sportowych, koszty obsługi administracyjno- rachunkowej Klubu, koszty wynagrodzeń trenerów, koszty transportu, koszty zakupu sprzętu niezbędnego do prowadzenia treningów, opłaty w Wielkopolskim Związku Piłki Nożnej, jak również szereg jeszcze "mniejszych"  kosztów. W związku z ciągłym wzrostem, wyżej wymienionych czynników oraz przystąpieniem kolejnych naszych zespołów do regularnych rozgrywek ligowych zmuszeni byliśmy jako Klub od nowego roku zmienić wysokość składki członkowskiej.

 

Prosimy o przekazanie wszystkich informacji wśród zawodników i rodziców !

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.