Home
Plan treningów - od 12-02-2018 do 18-02-2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień.

Seniorzy

1. Wtorek, 13-02-2018, Hala Zbąszynianka, godzina 17,30 - 19,00

2. Czwartek, 15-02-2018, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 18,00

3. Piątek, 16-02-2018, Sparing: Obra Zbąszyń- Sokół Kaszczor, Orzeł godzina 18,00

3. Niedziela, 18-02-2018, Sparing: Obra Zbąszyń- Dąb Kębłowo, Orzeł godzina 11,00

 

Juniorzy Młodsi (2001-2002-2003) trener Maciej Wawrzyński:

1. Poniedziałek, 12-02-2018, Hala Zbąszynianka, godzina 17,30 - 19,00 - tylko rocznik 2003

2. Wtorek, 13-02-2018, Hala Zbąszynianka, godzina 17,30 - 19,00- rocznik 2001 i 2002

3. Środa, 14-02-2018, Sala gimnastyczna "Osir" ( ul. Gimnastyczna), godzina 15,30 - 17,00 - tylko rocznik 2003

4. Czwartek, 15-02-2018, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 18,00 - rocznik 2001 i 2002

 

Trampkarze (2004-2005-2006) trener Krzysztof Dąbrowski:

1. Poniedziałek, 12-02-2018, Hala Zbąszynianka, godzina 17,30 - 19,00

2. Środa, 14-02-2018, Sala gimnastyczna "Osir" ( ul. Gimnastyczna), godzina 15,30 - 17,30

 

Orliki (rocznik 2007 ) Trener Daniel Kulus

1. Wtorek, 13-02-2018, Sala Szkoła Podstawowa, godzina 16,00 - 17,30

2. Czwartek, 15-02-2018, Sala Szkoła Podstawowa, godzina 16,00 - 17,30.

 

Żaki (rocznik 2008 ) trener Paweł Gassem:

1. Wtorek, 13-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 17,30 - 19,00

2. Czwartek, 15-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 17,00 - 18,30.

 

Żaki 2 (rocznik 2009) trener Marcin Klorek

1. Wtorek, 13-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 16,00 - 17,30

2. Czwartek, 15-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 16,00 - 17,00

 

Skrzaty (rocznik 2010) trener Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 13-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 16,00 - 17,30 z grupą 2009

2. Czwartek, 15-02-2018, Sala Gimnastyczna (ul. Gimnastyczna), godz. 16,00 - 17,00 z grupą 2009

 

Bambini (rocznik 2011, 2012) trener Przemysław Matysiak, asystent Michał Stachecki

1. Środa, 14-02-2018, Sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa, godzina 17,00 - 18,00

2. Piątek, 16-02-2018, Sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa, godzina 17,00 - 18,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Środa, 14-02-2018, Sala gimnastyczna Osir ( ul. Gimnastyczna), godzina 12,30 - 14,00

2. Piątek, 16-02-2018, Sala gimnastyczna Osir ( ul. Gimnastyczna), godzina 12,30 - 14,00

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.