Seniorzy - kontrolnie z liderem leszczyńskiej okręgówki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W niedzielne przedpołudnie seniorzy Obry zmierzyli się z Orkanem Chorzemin.

Zespół gości po rundzie jesiennej prowadzi w rozgrywkach klasy okręgowej w grupie "leszczyńskiej". Podopieczni trenera Krzysztofa Żaka zgromadzili w 2017 roku 38 punktów i maja aż 8 oczek przewagi w tabeli nad drugim zespołem i na wiosnę walczyć będą o awans do zreformowanej IV ligi.

Spotkanie od pierwszych do ostatnich minut było ciekawym wyrównanym pojedynkiem. Prowadzenie objęli gospodarze po ładnym strzale zza pola karnego Miłosza Suwiczaka. Zespół z Chorzemina przed przerwa doprowadził do remisu i takim wynikiem zakończyło się pierwsze 45 minut spotkania. Druga część meczu to ataki zarówno z jednej jak i drugiej strony, jednak to goście zdobyli ponownie jednego gola i spotkanie ostatecznie zakończyło się ich wygraną 2-1.