Home
Plan treningów - od 01-10-2018 do 07-10-2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień.

 

Trening bramkarski:

1. Informacja w trakcie tygodnia

 

Seniorzy

1. Środa, 03-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 18,05 - 19,45

2. Piątek, 05-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 18,05 - 19,45

3. Niedziela, 07-10-2018, Liga: Pogrom Luboń - Obra Zbąszyń, godzina 16,00, zbiórka Zajazd Kłos godzina 13,45

 

Juniorzy Młodsi (2003- 2004- 2005)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 02-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 04-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,30 - 18,00

4. Sobota, 06-10-2018, Liga: Mieszko Gniezno - Obra Zbąszyń, godz. 11,00, zbiórka Orzeł godzina 8,00

 

Młodzik (2006- 2007)- trener Daniel Kulus

1. Poniedziałek 01-10-2018, Gminna Liga Piłki Nożnej godzina 17,15- Grają zawodnicy z rocznika 2007 (Huragan Łomnica - Obra Orlik). Zbiórka zawodników o godzinie 16,45 w Łomnicy, lub 16,30- na Orle - zawodnicy, którzy nie mają transportu (kontakt z trenerem zespołu). Zawodnicy zabierają stroje treningowe

2. Wtorek, 02-10-2018, Gminna Liga Piłki Nożnej godzina 17,00- Grają zawodnicy z rocznika 2006 (Płomień Przyprostynia- Obra Młodzik). Zbiórka zawodników o godzinie 16,30 na boisku w Przyprostyni

3. Czwartek, 04-10-2018, Stadion Orzeł godzina 16,30 - 18,00

4. Sobota, 06-10-2018, Liga: Obra Zbąszyń- Sokół Rakoniewice, zbiórka na Orle o godzinie 10,00

 

Orlik E1 (rocznik 2008 )- trener Paweł Gassem

1. Wtorek, 02-10-2018, Orlik koło Policji, godz. 17,00 - 18,30

2. Czwartek, 04-10-2018, Orlik koło Policji, godz. 17,00 - 18,30
3. Piątek, 05-10-2018, Liga: GAP Grodzisk Wlkp - Obra Zbąszyń, zbiórka zawodników na Orle godzina 16,00

 

Żak (rocznik 2009 ) - Trener Przemysław Matysiak, as. Michał Stachecki

1. Wtorek, 02-10-2018, Orlik koło Hali, godz. 17,00 - 18,15

2. Czwartek, 04-10-2018, Orlik koło Hali, godz. 17,00 - 18,15
3. Sobota, 06-10-2018, Turniej WLLŻ- Jabłonna, godzina 10,00 zbiórka zawodników o godzinie 8,45 na Orle. Informacja w sprawie transportu będzie podana w trakcie tygodnia (bus czy dowóz indywidualny)

 

Żaki 2 (rocznik 2010)- trener Maciej Wawrzyński

1. Środa, 03-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,45 - 18,00

2. Piątek, 05-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,45 - 18,00

 

Skrzaty (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Środa, 03-10-2018, Orlik przy Hali Zbąszynianka, godz. 16,45 - 17,45

2. Piątek, 03-10-2018, Orlik przy Hali Zbąszynianka, godz. 16,45 - 17,45

 

Bambini (rocznik 2012, 2013)- Trener Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 02-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 04-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Wtorek, 02-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka przystanek autobusowy godzina 16,10 dojazd na trening grupy junior oraz młodzik do Zbąszynia

2. Środa, 03-10-2018, boisko w Chrośnicy, 16,30 - 17,45

3.  Czwartek, 04-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka przystanek i Młodzika (rocznik 2006-2007) autobusowy godzina 16,10 dojazd na trening grupy junior do Zbąszynia

 

Grupa Łomnica (2003-2004-2005)

1. Wtorek, 02-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzika (2006-2007) zbiórka na Przystanku autobusowym godzina 16,00 dojazd na trening grupy junior do Zbąszynia

2. Czwartek, 04-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na Przystanku autobusowym godzina 16,00 dojazd na trening grupy junior do Zbąszynia

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.