Home
Zespoły młodzieżowe - wyniki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki wszystkich zespołów młodzieżowych z ostatniego weekendu w różnego rodzaju rozgrywkach.

1. Juniorzy

Obra Zbąszyń - Olimp Poznań 1-3 (gola dla Obry Zbąszyń zdobył- Jakub Wasiek)

W spotkaniu wystąpili:

Marcin Małycha, Łukasz Molenda, Dorian Pielichowski, Mateusz Narożny, Kacper Chłopek, Mikołaj Maciejewski, Jakub Wasiek, Czarek Patalas, Dominik Przymuszała, Krystian Waśkowiak, Mikołaj Klemke

Na zmiany weszli: Patrycja Hirte, Adrian Kanarek, Amani Runiga, Mateusz Tomaszewski

 

2. Młodziki

Piast Jabłonna - Obra Zbąszyń (gole dla Obry Zbąszyń zdobyli- Kamil Grychta- 2, Roksana Jagodzińska, Jakub Radny

W spotkaniu wystąpili:

Kacper Hirt, Mateusz Kowalewski, Roksana Jagodzińska, Bartosz Radny, Jakub Radny, Krystian Andrzejewski, Oskar Mirek, Łukasz Woga, Maciej Michalski, Adrian Podsiad, Kamil Grychta, Karol Maćkowski, Dawid Łukasik, Cezary Patalas, Dominik Janik, Bartosz Janeczek, Dawid Rosiński

 

3. Orliki

GSP Sątopy- Obra Zbąszyń (gole dla Obry Zbąszyń zdobyli- Roksana Jagodzińska-2, Adam Siedlarz)

W spotkaniu wystąpili:

Bartosz Kleszka, Bartosz Krzyżański, Ronny Kwaśnik, Adam Siedlarz, Filip Krygier, Kamil Kromski, Norbert Kwaśnik, Jakub Flak, Mikołaj Napierała, Eryk Kręcichwost, Fanek Rau, Antoni Strażyński, Roksana Jagodzińska, Maciej Kaźmierczak, Leszek Wawrzyński

 

4. GLPN

Huragan Łomnica - Obra Orlik Zbąszyń 8-2 (gole dla Obry zdobyli- Krystian Andrzejewski, Gabriela Polus)

W spotkaniu wystąpili:

Kacper Hirt, Przemek Kulus, Krystian Andrzejewski, Gabriela Polus, Adam Klajnert, Bartosz Janeczek, Andrzej Dzioch

 

5. WLLŻ- turniej w Zbąszyniu

Obra Zbąszyń- NAP Nowy Tomyśl 3-4 (gole dla Obry Zbąszyń zdobył- Natan Szczeciński-3)

ZAP Zbąszynek - Obra Zbąszyń 3-0

Obra Zbąszyń- Piast Jabłonna 3-0 (gole dla Obry Zbąszyń zdobyli- Natan Szczeciński-2, Mikołaj Śmierzchała)

Obra Zbąszyń- Orzeł Rostarzewo 5-2 (gole dla Obry Zbąszyń zdobyli- Natan Szczeciński-2, Mikołaj Śmierzchała, Szymon Mańkowski-2)

W turnieju wystąpili:

Krystian Silski, Borys Korbanek, Maciej Śliwa, Tomek Brambor, Mikołaj Śmierzchała, Szymon Mańkowski, Gabriel Krajewski, Piotr Kaczmarek, Szymon Głuszek, Natan Szczeciński, Oskar Kocur, Dawid Guła

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.