Home
Plan treningów - od 08-10-2018 do 14-10-2018 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień.

 

Trening bramkarski:

1. Środa 10-10-2018, Stadion Orzeł , godz. 18,15 - 19,30

 

Seniorzy

1. Środa, 10-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 18,05 - 19,45

2. Piątek, 12-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 18,05 - 19,45

3. Niedziela, 14-10-2018, Liga: Obra Zbąszyń - Orzeł Rostarzewo, godzina 15,00, zbiórka na Orle godzina 13,50

 

Juniorzy Młodsi (2003- 2004- 2005)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 09-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 11-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,30 - 18,00

4. Sobota, 13-10-2018, Liga: Obra Zbąszyń - Rokita Rokietnica, godz. 14,00, zbiórka Orzeł godzina 13,00

 

Młodzik (2006- 2007)- trener Daniel Kulus

1. Poniedziałek 08-10-2018, Gminna Liga Piłki Nożnej godzina 17,00. Grają zawodnicy z rocznika 2007 (Płomień Przyprostynia - Obra Orlik). Zbiórka zawodników o godzinie 16,35 w Przyprostynii. Zawodnicy zabierają stroje treningowe

2. Środa, 10-10-2018, Gminna Liga Piłki Nożnej godzina 17,00. Grają zawodnicy z rocznika 2006 (Sokół Chrośnica - Obra Młodzik). Zbiórka zawodników o godzinie 16,30 w Chrośnicy lub 16,20 na Orle- zawodnicy, którzy nie mają transportu. Zawodnicy zabierają stroje treningowe

3. Czwartek, 11-10-2018, Stadion Orzeł godzina 16,30 - 18,00

4. Sobota,13-10-2018, Turniej GLPN. Zbiórka zawodników z 2006 i 2007 rocznika o godzinie 9,00 na Orle

 

Orlik E1 (rocznik 2008 )- trener Paweł Gassem

1. Wtorek, 09-10-2018, Orlik koło Policji, godz. 17,00 - 18,30

2. Sobota, 13-10-2018, Liga: Obra Zbąszyń - Sokół Rakoniewice, zbiórka zawodników Orlik koło Policji, godzina 10,00

 

Żak (rocznik 2009 ) - Trener Przemysław Matysiak, as. Michał Stachecki

1. Wtorek, 09-10-2018, Orlik koło Hali, godz. 16,00 - 17,15

2. Czwartek, 11-10-2018, Orlik koło Hali, godz. 17,00 - 18,15
3. Sobota, 13-10-2018, Turniej WLLŻ- Zbąszynek, godzina 15,00 zbiórka zawodników o godzinie 14,30 na stadionie w Zbąszynku.

 

Żaki 2 (rocznik 2010)- trener Maciej Wawrzyński

1. Środa, 10-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,45 - 18,00

2. Piątek, 12-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,45 - 18,00

 

Skrzaty (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Środa, 10-10-2018, Orlik przy Hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

2. Piątek, 12-10-2018, Orlik przy Hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

 

Bambini (rocznik 2012, 2013)- Trener Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 09-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 11-10-2018, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Wtorek, 09-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzika (2006-2007) zbiórka przystanek autobusowy godzina 16,10 dojazd na trening grupy junior oraz młodzik do Zbąszynia

2. Środa, 10-10-2018, GLPN: Sokół Chrośnica - Obra Młodzik Zbąszyń, zbiórka godz. 16,15 na boisku w Chrośnicy

3.  Czwartek, 11-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz Młodzika (rocznik 2006-2007)zbiórka przystanek autobusowy godzina 16,10 dojazd na trening grupy junior oraz młodzik do Zbąszynia

 

Grupa Łomnica (2003-2004-2005)

1. Wtorek, 09-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005)  zbiórka na Przystanku autobusowym godzina 16,00 dojazd na trening grupy junior do Zbąszynia

2. Czwartek, 11-10-2018, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzika (2006-2007) zbiórka na Przystanku autobusowym godzina 16,00 dojazd na trening grupy junior  i młodzik do Zbąszynia

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.