Seniorzy - ostatni mecz u siebie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W niedzielne popołudnie seniorzy Obry Zbąszyń zmierzyli się z Naszą Dyskoblią Grodzisk Wllkp.

Ostatni domowy pojedynek, zbąszyńskiego zespołu niestety zakończył się przegraną, z wyżej notowanym rywalem 2-1. W pierwszej części spotkania zarówno jeden, jak i drugi zespół stworzył po trzy bardzo dobre okazje do zdobycia gola, jednak dzięki dobrym interwencjom bramkarzy obu zespołów do przerwy mieliśmy bezbramkowy remis. Po przerwie goście wyszli na prowadzenie po strzale głową (dośrodkowanie z rzutu rożnego), a dosłownie po kilku minutach dorzucili drugie trafienie. Zbąszynianie nie składali jednak broni i dążyli do zdobycia pierwszego gola. W 62 minucie meczu Daniel Kulus minął obrońców zespołu z Grodziska i został sfaulowany na wysokości 35 metra od bramki. Zawodnicy i kibice Obry Zbąszyń domagali się czerwonej kartki, jednak sędzia oszczędził obrońcę przyjezdnych pokazując tylko żółty kartonik. Kilka minut później kolejne sytuacje gospodarzy na zdobycie pierwszego gola, jednak i tym razem lepszy okazuje się bramkarz gości. W 78 minucie kolejny rajd Daniela Kulusa i faul w polu karnym. Tym razem sędzia główny spotkania wskazuje na 11 metr, i pewnym wykonawcą rzutu karnego jest sam poszkodowany. Po zdobyciu kontaktowego trafienia miejscowi jeszcze bardziej dążą do zdobycia gola dającego remis, lecz kilkukrotnie piłka o centymetry mija bramkę gości. W odpowiedzi Grodziszczanie maja okazję żeby podwyższyć wynik spotkania, jednak po raz kolejny w sytuacji sam na sam, dobrze broni bramkarz miejscowych. Niestety mimo walki, i dobrej gry całego zespołu nie udaje się zdobyć drugiego gola, dającego remis i punkty wędrują do Grodziska Wlkp. Mimo przegranej, spotkanie mogło się podobać zgromadzonym na zbąszyńskim obiekcie kibicom, a o kolejne punkty trzeba będzie walczyć w następnych meczach.