Seniorzy - wyjazd do Opalenicy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W niedzielne popołudnie seniorzy Obry Zbąszyń zmierzyli się na wyjeździe w wiceliderem ligowych rozgrywek Promieniem Opalenica.

Zbąszyński zespół na tle gospodarzy, zaprezentował się co najmniej dobrze i tanio skóry nie sprzedał, choć to zawodnicy Promienia zgarnęli trzy punkty wygrywając 2-1. Wszystkie bramki padły w pierwszej części meczu. Prowadzenie objęli miejscowi w 15 minucie, a do remisu, ładnym strzałem zza pola karnego, doprowadził Miłosz Suwiczak w 27 minucie meczu. Od tego momentu gra się wyrównała (pierwsze 25 minut należało do zawodników z Opalenicy). Niestety w 42 minucie Zbąszyniacy popełnili błąd w rozegraniu na połowie Promienia, i miejscowi wyszli z szybką kontrą zakończoną zdobyciem drugiego gola. W drugiej części meczu gospodarze nie mieli już tak klarownych sytuacji do zdobycia gola (należy jednak odnotować strzał Opaleniczan w słupek bramki Obry), natomiast goście kilkukrotnie bardzo dobrze zorganizowali się pod polem karnym i tylko bardzo dobre interwencje bramkarza Promienia uchroniły ich przed utratą gola. Przyjezdni do końca walczyli choćby o remis tym spotkaniu, jednak zabrakło odrobiny szczęścia i to gospodarze zainkasowali trzy punkty.