Home
Plan treningów - od 20-05-2019 do 25-05-2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień

Seniorzy

1. Środa, 22-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 18,00 - 19,30

2. Piątek, 24-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 18,00 - 19,30

3. Sobota, 25-05-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Ogrol Sielinko, godzina 15,30, zbiórka Orzeł godzina 14,20

 

Juniorzy Młodsi (2003- 2004- 2005)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 21-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00 zastępstwo Michał Stachecki

2. Czwartek, 23-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

3. Sobota, 25-05-2019, Liga: Olimp Poznań - Obra Zbąszyń, Zbiórka godzina 8,15 na Orle

 

Młodziki (2006- 2007)- Trener Daniel Kulus

1. Poniedziałek, 20-05-2019, GLPN: Sokół Chrośnica - Obra Orlik Zbąszyń (2007-2008-2009), godzina 17,00, zbiórka zawodników o godzinie 16,30 na boisku w Chrośnicy, ewentualnie kto nie ma transportu kontakt z trenerem grupy w celu dowozu- ilość miejsc ograniczona. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie getry

2. Wtorek, 21-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

3. Czwartek, 23-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

4. Piątek, 24-05-2019, GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia, Orzeł godzina 17,00, zbiórka godzina 16,30. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie getry

5. Sobota, 25-05-2019, Liga: Obra Zbąszyń - GSP Sątopy, godzina 12,00 zbiórka na Orle godzina 11,00

 

Orliki E1 (rocznik 2008 )- trener Paweł Gassem

1. Wtorek, 21-05-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,00 - 18,30

2. Czwartek, 23-05-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,00 - 18,30

3. Sobota, 25-05-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Sokół Rakoniewice, godzina 11,00, zbiórka na orliku koło Policji o godzinie 10,00

 

Orliki E2 (rocznik 2009 ) - Przemysław Matysiak

1. Wtorek, 21-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 23-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

 

Żaki (rocznik 2010)- Maciej Wawrzyński

1. Środa, 22-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45

2. Piątek, 24-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45

 

Skrzaty (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Środa, 22-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

2. Piątek, 24-05-2019,  Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

 

Bambini (rocznik 2012, 2013)- Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 21-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 23-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Poniedziałek, 20-05-2019, GLPN: Sokół Chrośnica - Obra Orlik Zbąszyń, godzina 17,00

2. Wtorek, 21-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,10 dowóz na trening do Zbąszynia

2. Środa, 22-05-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

3. Czwartek, 23-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzik (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

 

Grupa Łomnica (2003-2004-2005)

1. Wtorek, 21-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

2. Czwartek, 23-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzik (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.