Juniorzy- u siebie z Concordią PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W sobotnie przedpołudnie juniorzy Obry Zbąszyń zmierzyli się z z Concordią Murowana Goślina.

Mecz rozpoczął się dość dobrze dla gospodarzy, którzy wypracowali sobie kilka okazji do objęcia prowadzenia, jednak brakowało samego wykończenia lub dobrze broniła defensywa gości. Od około 20 minuty, niestety to goście zaczęli dyktować warunki gry i przede wszystkim zdobywać bramki (kilkukrotnie po błędach defensywy Obry). W drugiej części meczu Obra zdecydowanie lepiej radziła sobie na boisku, jak w pierwszej odsłonie co pozwoliło na zdobycie dwóch goli- strzelcami byli Karol Lichy oraz Alan Dudek. Niestety po słabiutkiej pierwszej połowie mecz zakończył się wygrana gości 9-2.