Orliki E1- u siebie z GAP Grodzisk PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W przedostatniej kolejce rozgrywek orlików E1 zespół Obry Zbąszyń zmierzył się z Grodziską Akademią Piłkarską

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego akcentu gości, którzy szybko wyszli na prowadzenie. Gospodarze po upływie 10 minut meczy wyrównali stan rywalizacji i od tego momentu kontroli przebieg boiskowych wydarzeń. Do przerwy Zbąszynianie prowadzili 5-1. Kolejne trafienia młodych zawodników Obry w drugiej części spotkania (oraz dwa gości) i ostateczny wynik pojedynku, to wygrana gospodarzy 9-3. Gole dla Obry zdobyli: Dariusz Woźniak- 4, Bartosz Krzyżański- 3, Roksana Jagodzińska oraz Miłosz Szopniewski