Home
Zespoły młodzieżowe - informacje organizacyjne !!! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W sezonie 2019/2020 nastąpi nowy podział na poszczególne grupy młodzieżowe.

Przedstawiony poniżej podział będzie obowiązywał od końca lipca 2019 r. do czerwca 2020r. Zmiany, w niektórych grupach młodzieżowych, podyktowane zostały obecnymi przepisami Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), które dotyczą prowadzanie zespołów ligowych przez odpowiednią kadrą trenerską. Drugą przyczyną obecnego podziału w grupach młodzieżowych jest fakt, że nasze stowarzyszenie złożyło wniosek o zakwalifikowanie K.S Obra Zbąszyń jako licencjonowanej szkółki piłkarskiej przez PZPN. Obecnie weryfikowane są poszczególne dokumenty będące w posiadaniu Klubu, które odnoszą się do bazy sportowej, sprzętu treningowego, kwalifikacji trenerów i szeregu innych warunków formalnych jakie musi spełnić jednostka by otrzymać (lub nie otrzymać ) odpowiednią gwiazdkę certyfikacji dla szkółki piłkarskiej.

Bardzo ważnym elementem procesu certyfikacji będzie wprowadzenie danych zawodników, przez rodziców na portalu Łączy Nas Piłka i przypisanie zawodników do Klubu Sportowego Obra Zbąszyń- proces ten wykonać będą musieli praktycznie wszyscy opiekunowie dla każdego dziecka. Działanie te będą musiały zostać przeprowadzone w okresie do 29 lipca do końca sierpnia 2019r. Po wznowieniu zajęć treningowych będą przekazywane instrukcje jak krok po kroku wykonać tą czynność na portalu Łączy Nas Piłka

Poniżej prezentujemy podział na nowe grupy młodzieżowe oraz plan treningowy jaki będzie obowiązywać od 29 lipca 2019 roku do około 8 listopada 2019, kiedy to większość grup zamieni boiska treningowe na treningi na salach. Klub nie wyklucza jeszcze drobnych korekt czasowych, jednak dni treningów nie ulegną zmianie w poszczególnych rocznikach. Obecnie pracujemy nad grafikiem zająć w okresie zimowym (od listopada do końca lutego), jednak w tym okresie nie wyklucza się drobnych zmian jeżeli chodzi o dni i godziny zajęć poszczególnych grup. Ewentualne zmiany podyktowane będą ograniczonym dostępem do poszczególnych obiektów sportowych w okresie zimowym, kiedy to również inne organizacje sportowe z naszej Gminy prowadzą swoje treningi na obiektach "pod dachem". Zimowy grafik zajęć zaprezentowany będzie do 25 sierpnia 2019r.

 

Podział w sezonie 2019/2020

1. Junior młodszy B2: 2004-2005-2006

2. Młodzik D1: 2007-2008

3. Orlik E1: 2009

4. Żak: 2010

5. Skrzat 1: 2011

6. Skrzat 2: 2012

7. Bambini 1: 2013

8. Bambini 2: 2014

9. Grupa zamiejscowa "Chrośnica"

 

Grafik zajęć jesień - kliknij !

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.