Seniorzy - trzeci sparing PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W czwartkowe popołudnie zespół seniorów Obry Zbąszyń rozegrał wyjazdowe spotkanie kontrolne ze Zjednoczonymi Lubrza

Spotkanie rozrywane było 3 razy po 30 minut. W pierwszej odsłonie zdecydowanie bardziej skuteczni byli gospodarze, którzy zaliczyli dwa trafienia i prowadzili 2-0. W drugich trzydziestu minutach Zbąszynianie odrobili straty i wyszli na prowadzenie 3-2. Autorami goli w tej części byli Zawodnik Testowany, Miłosz Suwiczak oraz Maciej Kubiak. W trzeciej części zawodnicy Obry dołożyli jeszcze jednego gola- za sprawą trafienia Aleksandra Frasza i prowadzili już 4-2. Miejscowi zdołali jednak zmniejszyć dystans i spotkanie ostatecznie zakończyło się wygraną Obry 4-3.

W spotkaniu wystąpili:

M. Włodarek, J. Gassem, R. Turkowiak, M. Stachecki, Sz. Woźniak, M. Kubiak, K. Niewola, A. Frasz, D. Kulus, D. Opaska, M. Olech, F. Bimkiewicz, M. Suwiczak, D. Tomaszewski, Ł. Anczurowski, Zawodnicy testowani -2