Home
Plan Treningów- od 26-08-2019 do 01-09-2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień

Trening bramkarski

1. Wtorek, 27-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 17,45 -18,45

2. Czwartek, 29-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 17,45 -18,45

 

Seniorzy

1. Wtorek, 27-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 18,15 - 19,45

2. Czwartek, 29-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 18,15 - 19,45

3. Niedziela, 01-09-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Karpik Kopanica, godzina 16,00

 

Juniorzy Młodsi B2 (2004- 2005-2006)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 27-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

2. Czwartek, 29-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

 

Młodziki D1 (2007-2008)- Trener Paweł Gassem

1. Wtorek, 27-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

2. Czwartek, 29-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

3. Sobota, 31-08-2019, Liga: Sokół Rakoniewice - Obra Zbąszyń, godzina 11,00, zbiórka i wyjazd Orzeł godzina 9,20

 

Orliki E1 (rocznik 2009 )- Trener Przemysław Matysiak

1. Wtorek, 27-08-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,15 - 18,45

2. Czwartek, 29-08-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,15 - 18,45

3. Sobota, 31-08-2019, Liga: Obra Zbąszyń - GSS Grodzisk Wlkp. Zbiórka Orlik koło Policji godzina 10,00

 

Żaki (rocznik 2010)- Maciej Wawrzyński

1. Zmiana: Czwartek, 29-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 17,00 - 18,15

2. Piątek, 30-08-209, Orlik Przy Hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

3. Sobota, 31-08-2019, WLLŻ: Turniej w Nowym Tomyślu. Zbiórka zawodników wraz z rodzicami na orliku na osiedlu Północ. Zawodnicy zabierają stroje treningowe oraz białe lub niebieskie getry.

 

Skrzaty 1 (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Wtorek, 27-08-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,45- 18,00

2. Czwartek, 29-08-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,45- 18,00

 

Skrzat 2 (rocznik 2012)- trener Marcin Klorek

1. Wtorek, 27-08-2019, Orlik Koło Policji, godzina 16,00 - 17,15

2. Czwartek, 29-08-2019, Orlik Koło Policji, godzina 16,00 - 17,15

 

Bambini 1 (rocznik 2013)- Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 27-08-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 29-08-2019,  Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Bambini 2 (rocznik 2014)- trener Daniel Kulus, trener Krzysztof Dąbrowski

1. Poniedziałek, 26-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,00 - 17,00

2. Środa, 21-08-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica- trener Marcin Rudnikowski

1. Poniedziałek, 26-08-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

2. Wtorek, 27-08-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) i młodzików (2007-2008) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,20

3. Środa, 28-08-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

4. Czwartek, 29-08-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) i młodzików (2007-2008) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,20

 

 

Grupa Łomnica (2004-2005-2006)

1. Wtorek, 27-08-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,15

2. Czwartek, 29-08-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,15

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.