Seniorzy - druga kolejka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W drugiej kolejce seniorzy Obry Zbąszyń zmierzyli się z Karpikiem Kopanica.

Kolejny mecz rozgrywany tropikalnym upale i lepsze przystosowanie się do panujących warunków przez miejscowych zawodników. Pierwsze 20 minut meczu to bezsprzeczna przewaga gospodarzy, kilkanaście okazji do zdobycia gola i ...nic w siatce bramki Karpika. W 25 minucie konsternacja na trybunach i zespole Obry, ponieważ to goście po jednej z nielicznych akcji ofensywnych obejmują prowadzenie. Po stracie gola Zbąszynianie dalej atakowali bramkę gości, ale dopiero w doliczonym czasie pierwszej połowy zdołali wyrównać stan spotkania po trafieniu Macieja Kubiaka (podawał Piotr Wachowski). Od początku drugiej części meczu gospodarze dążyli do objęcia prowadzenia i dopięli swego w 61 minucie kiedy to Maciej Kubiak zdobywa swojego drugiego gola, po dobrze wykonanym rzucie wolnym (podyktowanym za faul na Miłoszu Suwiczaku). Po objęciu prowadzenia przez miejscowych nad stadionem rozpętała się burza z piorunami, deszczem, mocnym wiatrem, który niestety wiał na zbąszyńską bramkę i bardzo ciężko szło konstruowanie jakichkolwiek akcji przez Obrę. Nawałnicę udało się przetrwać bez straty gola i w 86 minucie po szybkim kontrataku swojego pierwszego hattricka w seniorskiej piłce zdobywa Maciej Kubiak, tym samym ustalając końcowy wynik spotkania na 3-1.