Home
Plan Treningów- od 09-09-2019 do 15-09-2019 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień

Seniorzy

1. Wtorek, 10-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 18,15 - 19,45

2. Czwartek, 12-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 18,15 - 19,45

3. Niedziela, 15-09-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Helios Bucz, godzina 16,00,

 

Juniorzy Młodsi B2 (2004- 2005-2006)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 10-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

2. Czwartek, 12-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

3. Sobota, 14-09-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Warta Międzychód, godzina 14,00, zbiórka Orzeł godzina 13,00

 

Młodziki D1 (2007-2008)- Trener Paweł Gassem, Daniel Kulus

1. Poniedziałek, 09-09-2019, GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń- Płomień Przyprostynia, godzina 17,30, zbiórka zawodników godzina 16,45 stadion Orzeł, Zawodnicy zabierają stroje treningowe oraz białe lub niebieskie getry

2. Wtorek, 10-09-2019, 05-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

3. Czwartek, 12-09-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,45 - 18,15

4. Sobota, 14-09-2019, Liga Patria Buk - Obra Zbąszyń. godzina 11,00, zbiórka na Orle godz. 9,00

 

Orliki E1 (rocznik 2009 )- Trener Przemysław Matysiak

1. Wtorek, 10-09-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,15 - 18,45

2. Środa, 11-09-2019, GLPN; Obra Orlik Zbąszyń- Wicher Strzyżewo, godzina 17,30, zbiórka zawodników godzina 16,45 na orle. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie gertry

3. Czwartek, 12-09-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,15 - 18,45

4. Sobota, 14-09-2019, Liga: Obra Zbąszyń - Sokół Rakoniewice, godzina 11,00, Zbiórka Orlik koło Policji godzina 10,00

 

Żaki (rocznik 2010)- Maciej Wawrzyński

1. Środa, 11-09-2019, Orlik Przy Hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

2. Piątek, 13-09-209, Orlik Przy Hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

 

Skrzaty 1 (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Wtorek, 10-09-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,45- 18,00

2. Czwartek, 12-09-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,45- 18,00

 

Skrzat 2 (rocznik 2012)- trener Marcin Klorek

1. Wtorek, 10-09-2019, Orlik Koło Policji, godzina 16,00 - 17,15

2. Czwartek, 12-09-2019, Orlik Koło Policji, godzina 16,00 - 17,15

 

Bambini 1 (rocznik 2013,2014)- Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 10-09-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 12-09-2019,  Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Bambini 2 (rocznik 2014)- ze względu na prowadzoną certyfikacją dołączony do rocznika 2013 (wymogi formalne PZPN)

1. Wtorek, 10-09-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 12-09-2019,  Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica- trener Marcin Rudnikowski

1. Poniedziałek, 09-09-2019, GLPN: Sokół Chrośnica- Wicher Strzyżewo, godzina 17,00 , zbiórka o godz. 16,20 na boisku

2. Wtorek, 10-09-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) i młodzików (2007-2008) oraz SKRZAT (2011) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,20

3. Środa, 11-09-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45, Zawodnicy z rocznika 2007 mecz ligowy w Zbąszyniu

4. Czwartek, 12-09-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) i młodzików (2007-2008) oraz SKRZAT (2011) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,20

5. Sobota, 14-09-2019, Mecze WZPN zgodnie z grafikami Młodzika i Juniora

GLPN, Błędno Nądnia - Sokół Chrośnica, godzina 15,00, zbiórka boisko w Nądni godzina 14,20

 

 

Grupa Łomnica (2004-2005-2006)

1. Wtorek, 10-09-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,15

2. Czwartek, 12-09-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2004- 2005-006) zbiórka na przystanku i dowóz na trening do Zbąszynia godzina 16,15

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.