Seniorzy - wyjazd do Michorzewa PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W trzecim meczu seniorzy Obry Zbąszyń zmierzyli się z Huraganem Michorzewo.

W pierwszej części spotkania zawody były wyrównane i do przerwy był bezbramkowy remis. Każda z drużyn miała swoje dwie, trzy okazje do zdobycia gola, jednak dobrze spisywali się zarówno obrońcy jak i bramkarze w każdym z zespołów. Druga połowa meczu miała bardzo niekorzystny przebieg. Gospodarze zdobyli dwa gole, jednak dopiero wtedy kiedy siły na boisku były już po korektach ze względu na napomnienia z powody żółtych i w konsekwencji czerwonych kartek dla zawodników Obry. Wyjazd do Michorzewa zakończył się, podobnie jak rok temu, porażką 2-0. Najbliższa okazja do rehabilitacji już w niedzielę podczas domowego pojedynku z Heliosem Bucz.