Młodziki - sparing z ZAP Zbąszynek PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

Zespół młodzików Obry Zbąszyń rozegrał w sobotnie popołudnie sparing z ZAP Zbąszynek.

Mecz odbył się na stadionie Orzeł w Zbąszyniu i zakończył się wygraną zespołu ze Zbąszynka 3-0. Zawodnicy Obry stworzyli sobie kilka sytuacji bramkowych (szczególnie w pierwszej części meczu) jednak żadna z nich nie została zamieniona na gola. Do przerwy zespół gości prowadził 1-0, po golu zdobytym w 28 minucie meczu. W drugiej połowie goście, grający z wiatrem, osiągnęli przewagą zdobywając kolejne dwa gole i wynikiem 3-0 zakończyło się spotkanie.