Home Dla kibica Halowy Turniej GLPN
Halowy Turniej GLPN PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator | Poniedziałek, 29. Grudzień 2014 19:53

W dniu 29 grudnia 2014 odbył się Halowy Turniej GLPN o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Do rywalizacji przystąpiło 6 zespołów: Błędno Nądnia, Płomyk Przyprostynia, Wicher Strzyżewo, Płomień Przyprostynia, Obra Orlik Zbąszyń oraz Obra Młodzik Zbąszyń

Zespoły były podzielone na dwie grupy

Grupa A

1. Obra Młodzik Zbąszyń

2. Wicher Strzyżewo

3. Płomyk Przyprostynia

 

Grupa B

1. Płomień Przyprostynia

2. Obra Orlik Zbąszyń

3. Błędno Nądnia

 

Składy zespołów Obry:

Obra Orlik Zbąszyń- Martyna Trocholepsza, Marcel Wójcicki, Daniel Niemiec, Kajtek Wachowski, Dawid Klimek, Franek Muller, Fryderyk Zieliński, Alan Dworniczak, Maks Gaweł, Dorian Pielichowski, Oskar Łata, Oskar Obst, Jakub Peda, Jakub Wójcicki

 

Obra Młodzik Zbąszyń- Jakub Gassem, Miłosz Szymański, Jakub Lis, Marcin Weber, Gabriel Zieliński, Łukasz Trocholepszy, Krystian Waśkowiak, Ignacy Grześko, Wiktor Kuberski, Filip Bimkiewicz, David Woźniak, Hubert Kostera

 

Wyniki rozgrywek grupowych

A.

Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia 2-1 (Łukasz Trocholepszy, Gabriel Zieliński)

Wicher Strzyżewo - Płomyk Przyprostynia 3-0

Wicher Strzyżewo - Obra Młodzik Zbąszyń 1-0

B.

Płomień Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 3-1 (Kajtek Wachowski)

Płomień Przyprostynia - Błędno Nądnia 4-0

Błędno Nądnia - Obra Orlik Zbąszyń 0-0

 

Półfinały

Obra Orlik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo 1-1 (Daniel Niemiec) karne 1-2

Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 3-1 ( Marcin Weber-2, Filip Bimkiewicz)

 

mecz o 5 miejsce

Płomyk Przyprostynia - Błędno Nądnia 1-0

 

mecz o 3 miejsce

Płomień Przyprostynia - Obra Orlik Zbąszyń 8-0

 

Finał

Obra Młodzik Zbąszyń - Wicher Strzyżewo 4-0 ( Wiktor Kuberski-2, Gabriel Zieliński, David Woźniak)

 

Kolejność końcowa turnieju

1. Obra Młodzik Zbąszyń

2. Wicher Strzyżewo

3. Płomień Przyprostynia

4. Obra Orlik Zbąszyń

5. Płomyk Przyprostynia

6. Błędno Nądnia

 

Wyróżnienia indywidualne

Najlepszy zawodnik - Łukasz Trocholepszy - Obra Młodzik Zbąszyń

Najlepszy bramkarz - Marcel Wójcicki - Obra Orlik Zbąszyń

Wyróżnienie dla zawodniczek - Martyna Trocholepsza (Obra Orlik Zbąszyń), Klaudia Kuberska (Wicher Strzyżewo), Roksana Jagodzińska (Płomyk Przyprostynia),

Najskuteczniejszy zawodnik - Oskar Pawelski - Płomień Przyprostynia

 

Galeria z turnieju

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.750257541726209.1073742155.179866778765291&type=1

» 2 Komentarze
1"bramkarz"
z wtorek, 30. grudzień 2014 14:38przez rodzic
Prezesie Przemku poprosze o komentarz na temat wyboru najlepszego bramkarza.
2Komentarz
z niedziela, 04. styczeń 2015 19:37przez PrzemekM
Wybór bramkarza musi cieszyć jeżeli został nim zawodnik Obry :)
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.
LAST_UPDATED2