GLPN - początek III kolejki PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W środą 22 kwietnia w trzeciej kolejce GLPN Obra Orlik rozegrała spotkanie z Płomieniem Przyprostynia

W pierwszej części meczu młodsi zawodnicy Obry mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia gola, jednak wykorzystali tylko jedną za sprawą trafienia Kajtka Wachowskiego. Płomień w tej części zdobył dwa gole i prowadził do przerwy 2-1. Druga połowa to podobny obraz gry z jedną różnicą, że to gospodarze zdobyli cztery gole przy dwóch trafieniach Obry Orlik (Oskar Obst i Dorian Pielichowski) i spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Płomienia 6-3.