Home Zespół Młodzików ( 2004 - 2005 ) Seniorzy- druga kolejka
Seniorzy- druga kolejka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

W środę 31 sierpnia meczem Obry Zbąszyń z NAP Polonią Nowy Tomyśl zakończyła się druga kolejka rozgrywek A klasy.

Gospodarze mimo słabszej gry, w pierwszej części spotkania, zdołali objąć prowadzenie w 44 minucie po trafieniu Norberta Chełmińskiego (podawał Paweł Kaczmarek). Druga część meczu to lepsza gra gospodarzy i kilka okazji do zdobycia gola, jedną z nich wykorzystuje Przemysław Matysiak, który bardzo ładnym strzałem z narożnika pola karnego podwyższa prowadzenie Zbąszynian na 2-0.

Zawodnicy Obry jeszcze dwukrotnie trafiali do siatki rywali, jednak w ocenie sędziego byli na spalonym i trafienia te nie zostały uznane. Ostatecznie mecz po 90 minutach zakończył się wygraną gospodarzy 2-0.