Home
Klub Sportowy Obra
Juniorzy- u siebie z Rokitą Rokietnica PDF Drukuj Email

W pierwszym wiosennym meczu juniorzy Obry Zbąszyń podejmowali Rokitę Rokietnica.


Więcej…
 
Młodziki- u siebie z Sokołem PDF Drukuj Email

Zespół trenera Daniela Kulusa w pierwszej kolejce rozgrywek WZPN zmierzył się na zbąszyńskim Orle z Sokołem Rakoniewice.


Więcej…
 
Orliki E1- wyjazd do Grodziska PDF Drukuj Email

W pierwszej ligowej kolejce zespół Orlików (2008 i młodsi) rozegrał wyjazdowe spotkanie w Grodzisku z miejscowym GSS.


Więcej…
 
Orliki 2010- informacja uzupełniająca w sprawie rejestracji dzieci na portalu Łączy Nas Piłka PDF Drukuj Email

Informujemy rodziców dzieci z rocznika 2010, w związku z rejestracją dzieci na portalu Łączy Nas Piłka, że dziecko należy przypisać do odpowiednich rozgrywek po zakończonej wstępnej rejestracji na portalu.

W przypadku dzieci z rocznika 2010, należy je dodać do rozgrywek (klubów) nieligowych. Poniżej instrukcja, która pozwoli na dokończenie procesu rejestracji.

 

Wydruk instrukcji zostanie również przekazany rodzicom podczas piątkowego treningu (05-04-2019, godz. 16,30- 17,45)

Instrukcja - strona 1

Instrukcja - strona 2

Instrukcja - strona 3

Instrukcja - strona 4


 
Orliki E2- powołania na mecz ligowy- Pniewy, 07-04-2019 PDF Drukuj Email

Trener Przemysław Matysiak powołał na mecz w dniu 07-04-2019 (Pniewy) następujących zawodników (Orik E2 - 2009 i młodsi):

1. Gabriel Krajewski

2. Dariusz Woźniak

3. Maciej Śliwa

4. Krystian Silski

5. Oskar Kocur

6. Szymon Mańkowski

7. Kacper Huk

8. Antoni Wachowski

9. Wojciech Bordych

10. Piotr Kaczmarek

11. Mikołaj Śmierzchała

12. Borys Korbanek

13. Dawid Guła

14. Kamil Matysiak

Przypominany, że zbiórka zawodników w niedzielę (07-04-2019) o godzinie 11,20 na stadionie Orzeł.


 
Liga Żaków (2010)- lista powołanych zawodników PDF Drukuj Email

Przedstawiamy listę zawodników powołanych na pierwszy wiosenny turniej Ligii Żaków dla rocznika 2010. Trener grupy Maciej Wawrzyński powołał na zawody organizowane przez LFPA Wolsztyn następujących zawodników:

1. Kamil Matysiak

2. Kamil Rychter

3. Michał Łakomy

4. Kacper Para

5. Antoni Wachowski

6. Wojciech Bordych

7. Wiktor Cukier

8. Kacper Królikowski

9. Kacper Huk

10. Ksawery Huk

11. Dawid Jakubowski

12. Oliwier Molenda

13. Dominik Bok

 

Zbiórka zawodników w sobotę (06-04-2019) o godzinie 8,45 na stadionie Orzeł (ul. Senatorska) Każdy zawodnik zabiera ochraniacze, klubowy strój sportowy (koszulka, spodenki, białe ewentualnie niebieskie getry oraz klubowy dres). Prosimy pamiętać również o zabraniu rękawic bramkarskich dla bramkarzy :). Adres rozgrywania zawodów - Wolsztyn, ul. Kusocińskiego 1, Zespół Szkół Zawodowych


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL