Home
Klub Sportowy Obra
Informacja- zakończenie sezonu dla grup młodzieżowych PDF Drukuj Email

Podajemy do informacji wszystkich zawodników i zawodniczek (dotyczy roczników od 2013 do 2003), że w dniu 19 czerwca (środa) odbędzie się coroczny Festyn Sportowy dla naszych zawodników, jak i rodziców. Start zabawy zaplanowany został na godzinę 17,00 na Stadionie Orzeł (planowane zakończenie do godz. 20,00).

Zapraszamy zarówno zawodników, jak i rodziców, na sportowe podsumowanie sezonu. W poszczególnych grupach przewidujemy rozegranie spotkań pomiędzy zawodnikami a rodzicami.

 

Plakat


 
Plan treningów - od 10-06-2019 do 15-06-2019 PDF Drukuj Email

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień


Więcej…
 
Orliki E1- u siebie z GAP Grodzisk PDF Drukuj Email

W przedostatniej kolejce rozgrywek orlików E1 zespół Obry Zbąszyń zmierzył się z Grodziską Akademią Piłkarską


Więcej…
 
Orliki E2- ostatni mecz PDF Drukuj Email

Ostatnie ligowe spotkanie rozegrał zespół Orlików E2, tym razem w Zbąszyniu z AP Reissa Grodzisk Poznań


Więcej…
 
Turniej Ligi Żaków (rocznik 2010)- lista powołanych zawodników PDF Drukuj Email

Przedstawiamy listę zawodników powołanych na turniej Ligii Żaków dla rocznika 2010. Trener grupy Maciej Wawrzyński powołał na zawody organizowane w Jabłonnej następujących zawodników:

1. Kamil Matysiak

2. Kamil Rychter

3. Michał Łakomy

4. Kacper Para

5. Antoni Wachowski

6. Wojciech Bordych

7. Oliwier Markuc

8. Kacper Królikowski

9. Kacper Huk

10. Ksawery Huk

11. Dawid Jakubowski

12. Oliwier Molenda

13. Dominik Bok

14. Marcel Przybyła

 

Zbiórka zawodników w sobotę  (08-06-2019) o godzinie 12,45 na stadionie Orle (wyjazd busem). Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe (ewentualnie niebieskie getry).


 
Orliki E1- powołania na mecz PDF Drukuj Email

Poniżej przedstawiamy nazwiska zawodników powołanych przez trenera Pawła Gassema na mecz ligowy w dniu 08-06-2019. Zbiórka zawodników o godzinie 10,00 na Orliku kolo Policji

Lista:

1. Nikodem Kanduła

2. Ronny Kwaśnik

3. Roksana Jagodzińska

4. Bartosz Krzyżański

5. Filip Krygier

6. Adam Siedlarz

7. Dariusz Woźniak

8. Antoni Strażyński

9. Mikołaj Napierała

10. Eryk Kręcichwost

11. Eryk Wittig

12. Bartosz Kleszka

13. Miłosz Szopniewski

14. Szymon Eichler

 

 


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL