Home
Klub Sportowy Obra
Zespoły młodzieżowe- wyniki PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach (mecze, turnieje które były rozgrywane zarówno w trakcie tygodnia jak i w weekend). W dniach od 16-04-2018 do 21-04-2018 rozegrane zostały następujące spotkania

 

1. Turniej Gminnej Ligii Piłki Nożnej

Obra Młodzik Zbąszyń- zwycięstwo w całym turnieju

Najlepszy zawodnik- Dorian Pielichowski (Obra Młodzik Zbąszyń)

Najskuteczniejszy zawodnik - Cezary Patalas (Obra Młodzik Zbąszyń)

Sokół Chrośnica- 3 miejsce

Obra Orlik Zbąszyń- 6 miejsce

 

2. Trampkarze - Trener Krzysztof Dąbrowski

Patria Buk - Obra Zbąszyń - Sokół Rakoniewice 2-1 (gola zdobył Dawid Łukasik)

 

3. Orliki E1- trener Daniel Kulus

Orzeł Łowyń - Obra Zbąszyń 1-2 (gole zdobyła: Roksana Jagodzińska - 2)

 

4. Orliki E2- trener Paweł Gassem

Obra Zbąszyń - Warta Międzychód (gole zdobył: Dariusz Woźniak-2)


 
Żaki 2009- informacja !!! PDF Drukuj Email

Informujemy, że zaplanowany na sobotę turniej Wielkopolsko Lubuskiej Ligii Żaków - dla zawodników z rocznika 2009, w Nowym Tomyślu został przeniesiony na inny termin (16-06-2018), że względu na brak dostępu do obiektu przez NAP Polonię Nowy Tomyśl.

Informujemy, również że ze względu na chorobę trenera, czwartkowy trening grupy 2009 odbędzie się od godziny 17,15 do 18,45 razem z grupą z rocznika 2008

 

Plan turniejów dla grupy 2009:

- Rostarzewo- 02-06-2018, sobota godzina 12,00

- Jabłonna - 09-06-2018, sobota godzina 10,00

- Nowy Tomyśl - 16-06-2018, sobota godzina 10,00

- Zbąszynek - 23-06-2018, ?


 
Żaki 2009- informacja !!! PDF Drukuj Email

Wtorkowy trening (17-04-2018) grupy Żak 2009 został odwołany i przeniesiony na środę wraz z grupą Skrzat 2010. Środa trening  (18-04-2018) godzina 16,00 - 17,00 stadion Orzeł.

Prosimy o przekazanie informacji wśród zawodników i rodziców !!!


 
Seniorzy - gminne Derby PDF Drukuj Email

W niedzielę 15 kwietnia na stadionie Orzeł rozegrany został derbowy mecz pomiędzy Obrą Zbąszyń a Płomieniem Przyprostynia.


Więcej…
 
Zespoły młodzieżowe- wyniki PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach (mecze, turnieje które były rozgrywane zarówno w trakcie tygodnia jak i w weekend). W dniach od 9-04-2018 do 15-04-2018 rozegrane zostały następujące spotkania

 

1. Juniorzy - trener Maciej Wawrzyński

Patria Buk - Obra Zbąszyń 3-3 (gole zdobyli- Bartosz Pusiak-2, Filip Bimkiewicz )

 

2. Trampkarze - Trener Krzysztof Dąbrowski

Obra Zbąszyń - Sokół Rakoniewice 2-2 (gole zdobył- Karol Lichy -2)

 

3. GLPN - trenerzy Krzysztof Dąbrowski, Daniel Kulus

Obra Młodzik Zbąszyń- Huragan Łomnica 16-4 (dole zdobyli: Dorian Pielichowski - 4, Cezary Patalas- 4, Roksana Jagodzińska- 5, Jakub Wójcicki - 1, Mateusz Mały - 2)

Obra Orlik Zbąszyń- Wicher Strzyżewo 5-3 (gole zdobyli- Krystian Andrzejewski- 3, Kamil Grychta- 1, Filip Waligóra

 

4. Orliki E1- trener Daniel Kulus

Obra Zbąszyń - Rzemieślnik Kwilcz 10-3 (gole zdobyli: Krystian Andrzejewski - 4, Roksana Jagodzińska - 3, Jakub Radny, Kamil Grychta, Jonasz Woźniak

 

5. Orliki E2- trener Paweł Gassem

Mawit Lwówek - Obra Zbąszyń 7-4 (gole zdobyli: Dariusz Woźniak-2, Adam Siedlarz, Bartosz Krzyżański)

 

6. Żaki

Wielkopolsko Lubuska Liga Żaków- turniej Zbąszyń

1. Obra Zbąszyń - ZAP Zbąszynek 0-2

2. Piast Jabłonna - Obra Zbąszyń 3-1 (gola zdobył: Dariusz Woźniak)

3. Obra Zbąszyń - NAP Polonia Nowy Tomyśl - 2-2 (gole zdobyli: Dariusz Woźniak, Mikołaj Śmierzchała)

4. Orzeł Rostarzewo - Obra Zbąszyń 1-0


 
Plan treningów - od 16-04-2018 do 22-04-2018 PDF Drukuj Email

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień.


Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL