Home
Klub Sportowy Obra
Zespoły młodzieżowe- wyniki PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach (mecze, turnieje które były rozgrywane zarówno w trakcie tygodnia jak i w weekend). W dniach od 07-05-2018 do 12-05-2018 rozegrane zostały następujące spotkania

 

1. Gminna Liga Piłki Nożnej

Sokół Chrośnica - Obra Młodzik Zbąszyń 3-7 (gole zdobyli: Dorian Pielichowski-2, Cezary Patalas- 4, Dawid Łukasik)

 

Płomień Przyprostynia- Obra Orlik Zbąszyń 6-4 (gole zdobyli Krystian Andrzejewski-3, Jonasz Woźniak)

 

2. Trampkarze - Trener Krzysztof Dąbrowski

UKS Dyskobolia Grodzisk - Obra Zbąszyń 6-1 (gola zdobył: Marcin Małycha)

 

3. Orliki E1- trener Daniel Kulus

Sokół Pniewy - Obra Zbąszyń 1-6 (gole zdobyli: Roksana Jagodzińska, Jonasz Woźniak, Krystian Andrzejewski-3, Andrzej Dzioch

 

4. Orliki E2- trener Paweł Gassem

Obra Zbąszyń - GAP Grodzisk Wlkp 5-2 (gole zdobyli: Bartosz Krzyżański-2, Adam Siedlarz, Dariusz Woźniak, Ronny Kwaśnik)


 
Seniorzy- wyjazd do Wróblewa PDF Drukuj Email

W niedzielę 6 maja seniorzy Obry Zbąszyń rozegrali wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Wróblewo.


Więcej…
 
GLPN- informacja ws meczu PDF Drukuj Email

Informujemy, że mecz GLPN pomiędzy Sokołem Chrośnica a Obrą Młodzik Zbąszyń został przeniesiony ze środy (09-05-2018) na czwartek (10-05-2018), godzina i miejsce meczu bez zmian. Zbiórka zawodników o godzinie 16,20 na boisku w Chrośnicy.

 

Prosimy o przekazanie informacji wśród zawodników !


 
Plan treningów - od 07-05-2018 do 12-05-2018 PDF Drukuj Email

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień.


Więcej…
 
Zespoły młodzieżowe- wyniki PDF Drukuj Email

Prezentujemy wyniki naszych zespołów w poszczególnych rozgrywkach (mecze, turnieje które były rozgrywane zarówno w trakcie tygodnia jak i w weekend). W dniach od 23-04-2018 do 01-05-2018 rozegrane zostały następujące spotkania

 

1. Gminna Liga Piłki Nożnej

Obra Młodzik Zbąszyń- Płomień Przyprostynia 14-6 (gole zdobyli: Dorian Pielichowski-2, Roksana Jagodzińska-2, Cezary Patalas- 7, Mateusz Kowalewski, Dawid Rosiński- 2)

 

Huragan Łomnica - Obra Orlik Zbąszyń 15-1 (gole zdobył Krystian Andrzejewski)

 

2. Juniorzy- trener Maciej Wawrzyński

Obra Zbąszyń - NAP Polonia Nowy Tomyśl 4-5 (gole zdobyli- Bartosz Pusiak-3, Filip Bimkiewicz)

Warta Sieraków - Obra Zbąszyń 5-3 (gole zdobyli: Maciej Kubiak, Miłosz Suwiczak, Patryk Kłassen)

 

3. Trampkarze - Trener Krzysztof Dąbrowski

Obra Zbąszyń - AP Reissa Opalenica  Poznań 4-7 (gole zdobyli: Maks Gaweł-2, Mikołaj Klemke, Cezary Patalas)

 

4. Orliki E1- trener Daniel Kulus

Obra Zbąszyń - Orzeł Rostarzewo 5-9 (gole zdobyli: Roksana Jagodzińska, Jonasz Woźniak, Kamil Grychta-2, Jakub Radny)


 
Seniorzy- wyjazd do Dusznik PDF Drukuj Email

W sobotę, 28 kwietnia seniorzy Obry Zbąszyń rozegrali wyjazdowe spotkanie w Dusznikach, z miejscowym Sokołem.


Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL