Home
Klub Sportowy Obra
GLPN- grała Obra Orlik Zbąszyń PDF Drukuj Email

Trzecia kolejkę w ramach GLPN rozegrał zespół Obry Orlik Zbąszyń, podejmując na stadionie Orzeł Płomień Przyprostynia.


Więcej…
 
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych..." PDF Drukuj Email

Dotarła do nas bardzo przykra wiadomość, w dniu 18 kwietnia 2019 roku zmarł wieloletni Zawodnik, Działacz, Prezes oraz Kronikarz Klubu Sportowego Obra Zbąszyń Pan Jerzy Jańczak.

 

Cześć jego pamięci!.


 
Plan treningów - od 15-04-2019 do 20-04-2019 PDF Drukuj Email

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień


Więcej…
 
Piłkarski weekend- wyniki wszystkich naszych zespołów PDF Drukuj Email

Weekendowe zmagania naszych zespołów zakończył niedzielny mecz seniorów w Luboniu.


Więcej…
 
Liga Żaków (2010)- lista powołanych zawodników PDF Drukuj Email

Przedstawiamy listę zawodników powołanych na drugi wiosenny turniej Ligii Żaków dla rocznika 2010. Trener grupy Maciej Wawrzyński powołał na zawody organizowane przez Orzeł Rostarzewo następujących zawodników:

1. Kamil Matysiak

2. Kamil Rychter

3. Michał Łakomy

4. Kacper Para

5. Antoni Wachowski

6. Wojciech Bordych

7. Wiktor Cukier

8. Kacper Królikowski

9. Filip Goździcki

10. Franek Łukaszewski

11. Dawid Jakubowski

12. Oliwier Molenda

13. Dominik Bok

 

Zbiórka zawodników w sobotę (13-04-2019) o godzinie 8,40 na stadionie Orzeł (ul. Senatorska) Każdy zawodnik zabiera ochraniacze, klubowy strój sportowy (koszulka, spodenki, białe ewentualnie niebieskie getry oraz klubowy dres). Prosimy pamiętać również o zabraniu rękawic bramkarskich dla bramkarzy :).


 
Orliki E2- powołania na mecz ligowy- 13-04-2019 PDF Drukuj Email

Trener Przemysław Matysiak powołał na mecz w dniu 13-04-2019 (Zbąszyń) następujących zawodników (Orik E2 - 2009 i młodsi):

1. Gabriel Krajewski

2. Dariusz Woźniak

3. Maciej Śliwa

4. Krystian Silski

5. Oskar Kocur

6. Szymon Mańkowski

7. Kacper Huk

8. Ksawery Huk

9. Tomasz Brambor

10. Piotr Kaczmarek

11. Mikołaj Śmierzchała

12. Borys Korbanek

13. Dawid Guła

14. Natan Szczeciński

Przypominany, że zbiórka zawodników w sobotę (13-04-2019) godzina 10,00 na Orlik koło Policji


 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL