Plan treningów - od 27-05-2019 do 01-06-2019 Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień

Seniorzy

1. Środa, 29-05-2019, Liga; KS 1920 Mosina- Obra Zbąszyń, Zbiórka Zajazd Kłos godzina 15,30

2. Piątek, 31-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 18,00 - 19,30

 

Juniorzy Młodsi (2003- 2004- 2005)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 28-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00 zastępstwo Michał Stachecki

2. Czwartek, 30-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

 

Młodziki (2006- 2007)- Trener Daniel Kulus

1. Poniedziałek, 27-05-2019, GLPN: Obra Orlik Zbąszyń (2007-2008-2009)- Płomyk Przyprostynia, godzina 17,00, zbiórka zawodników o godzinie 16,30 na orle. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie getry

2. Wtorek, 28-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

3. Czwartek, 30-05-2019, Liga: NAP Nowy Tomyśl - Obra Zbąszyń, zbiórka na Orle o godzinie 16,10

4. Sobota, 01-06-2019, GLPN: Błędno Nądnia - Obra Młodzik Zbąszyń, Nądnia godzina 13,00, zbiórka na boisku w Nadni godzina 12,30. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie getry

 

 

Orliki E1 (rocznik 2008 )- trener Paweł Gassem

1. Poniedziałek, 27-05-2019, GLPN: Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk Przyprostynia, godzina 17,00 Zbiórka zawodników na Orle godzina 16,30. Zawodnicy zabierają stroje treningowe i białe lub niebieskie getry

2. Wtorek, 28-05-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,00 - 18,30

3. Czwartek, 30-05-2019, Liga: NAP Nowy Tomyśl- Obra Zbąszyń, zbiórka zawodników na Orle o godzinie 16,10

 

Orliki E2 (rocznik 2009 ) - Przemysław Matysiak

1. Poniedziałek, 27-05-2019, Liga: GAP Grodzisk - Obra Zbąszyń, zbiórka zawodników o godzinie 16,10 na orle

2. Wtorek, 28-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 30-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

 

Żaki (rocznik 2010)- Maciej Wawrzyński

1. Środa, 29-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45 zastępstwo Michał Stachecki

2. Piątek, 31-05-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45

3. Sobota, 01-06-2019, WLLŻ: Turniej w Nowym Tomyślu. Zbiórka powołanych zawodników na stadionie w Nowym Tomyślu o godzinie 9,30, Start Turnieju o godzinie 10,00. Zawodnicy zabierają stroje treningowe oraz białe lub niebieskie getry.

 

Skrzaty (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Środa, 29-05-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 16,30 - 17,30

2. Piątek, 31-05-2019,  Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

 

Bambini (rocznik 2012, 2013)- Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 28-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 30-05-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Poniedziałek, 27-05-2019,  Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

2. Wtorek, 28-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) i młodzików (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,10 dowóz na trening do Zbąszynia

3. Środa, 29-05-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

4. Czwartek, 30-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia. Młodziki (2006-2007) mecz ligowy

5. Niedziela, 02-06-2019, GLPN- Sokół Chrośnica - Huragan Łomnica, godzina 12,00

 

Grupa Łomnica (2003-2004-2005)

1. Wtorek, 28-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

2. Czwartek, 30-05-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzik (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.