Plan treningów - od 03-06-2019 do 09-06-2019 Drukuj
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W rozwinięciu newsa prezentujemy plan treningów wszystkich zespołów Obry Zbąszyń na nadchodzący tydzień

Seniorzy

1. Środa, 05-06-2019, Stadion Orzeł, godz. 18,00 - 19,30

2. Piątek, 07-06-2019, Stadion Orzeł, godz. 18,00 - 19,30

3. Niedziela, 09-06-2019, Liga: Dyskobolia Grodzisk - Obra Zbąszyń, godzina 15,00, zbiórka Zajazd Kłos godzina 13,15

 

Juniorzy Młodsi (2003- 2004- 2005)- trener Krzysztof Dąbrowski

1. Wtorek, 04-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 06-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00

3. Niedziela, 09-06-2019, Liga: Rokita Rokietnica - Obra Zbąszyń, godzina 14,00, zbiórka na Orle godzina 11,50.

 

Młodziki (2006- 2007)- Trener Daniel Kulus

1. Wtorek, 04-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00 zastępstwo Michał Stachecki

2. Czwartek, 06-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 18,00 zastępstwo Michał Stachecki

 

Orliki E1 (rocznik 2008 )- trener Paweł Gassem

1. Wtorek, 04-06-2019, Zmiana miejsca i godziny treningu: Orlik Koło Hali, godzina 16,30 - 18,00

2. Czwartek, 06-06-2019, Orlik Koło Policji, godzina 17,00 - 18,30

3. Sobota, 08-06-2019, Liga: Obra Zbąszyń - GAP Grodzisk Wlkp., godzina 11,00, zbiórka na Orliku koło Policji godzina 10,00

 

Orliki E2 (rocznik 2009 ) - Przemysław Matysiak

1. Wtorek, 04-06-2019, Liga: Obra Zbąszyń- AR Grodzisk Poznań, godzina 17,30, zbiórka na orliku koło Policji godzina 16,30

2. Czwartek, 06-06-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godzina 16,30 - 18,00

 

Żaki (rocznik 2010)- Maciej Wawrzyński

1. Środa, 05-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45

2. Piątek, 07-06-2019, Stadion Orzeł, godzina 16,30 - 17,45

3. Sobota, 08-06-2019, WLLŻ: Turniej w Jabłonnej. Zbiórka powołanych zawodników na Orle godzina 12,45, Start Turnieju o godzinie 14,00. Zawodnicy zabierają stroje treningowe oraz białe lub niebieskie getry.

 

Skrzaty (rocznik 2011)- trener Robert Turkowiak

1. Środa, 05-06-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

2. Piątek, 07-06-2019, Orlik przy hali Zbąszynianka, godz. 17,00 - 18,00

 

Bambini (rocznik 2012, 2013)- Maciej Wawrzyński

1. Wtorek, 04-06-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

2. Czwartek, 06-06-2019, Stadion Orzeł, godz. 16,00 - 17,00

 

Oddział zamiejscowy - Chrośnica

1. Poniedziałek, 03-06-2019,  Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

2. Wtorek, 04-06-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) i młodzików (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,10 dowóz na trening do Zbąszynia

3. Środa, 05-06-2019, Boisko w Chrośnicy 16,30 - 17,45

4. Czwartek, 06-06-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia. Młodziki (2006-2007) mecz ligowy

 

Grupa Łomnica (2003-2004-2005)

1. Wtorek, 04-06-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

2. Czwartek, 06-06-2019, Zawodnicy z zespołu juniorów (2003- 2004- 2005) oraz młodzik (2006-2007) zbiórka na przystanku autobusowym (koło sali wiejskiej) o godzinie 16,00 dowóz na trening do Zbąszynia

» Brak komentarzy
Nie ma tu jeszcze komentarzy.
» Wyślij komentarz
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.
Zaloguj się lub zarejestruj.